Davetiye Yazımı ve Tasarımı

Davetiye Yazımı ve Tasarımı

Düzenleyeceğiniz etkinliklerin davetiyelerini kaligrafinin estetik ve zerafetiyle yazalım. 

İsteğinize bağlı her türlü yazınızı kaligrafi sanatıyla yazmaktayız. 

Nişan, Düğün, Sünnet, Toplantı, Açılış davetiyelerinizi, 

kişiye özel ve kalıcı olmasını istediğiniz tüm yazılarınızı kaligrafik tarzda el ile itanayla yazalım. 

Hepimizin hayatında en özel günleri vardır şüphesiz..

Bu özel günlerden en önemlisi düğün günümüzdür diyebiliriz. Bu özel günümüzde bütün dostlarımızın mutlaka yanımızda, bizimle birlikte olmasını isteriz. Tabiki dostlarımıza göndereceğimiz davetiyenin de sıradan olmaması çok önemli. 

Davetiyenizin sıradan olmaması için gerekirse günlerce gezip davetiye modellerine bakıyorsunuz. Bu kadar özenle seçilen bir davetiyenin üzerine etiket yapıştırmak veya sıradan bir yazı ile yazmak davetiyelerinizi sıradanlaştıracağını biliyorsunuz. 

Özel günler tabiki sadece düğünle sınırlı değildir, nişan, sünnet, davet, açılış, şirket toplantıları, özel kurumsal davetiyeler özenle yazılarak istediğiniz zamanda size teslim edilir. 

Davetiye üzerine istediğiniz her renkte yazı yazmamız mümkündür. 

 

Bizi tercih ettiğinizde davetiye adetiniz kaç olursa olsun, istenilen zamanda tek bir elden yazılarak teslim edilir. Dilerseniz elden, dilerseniz kargoyla davetiyenizi zamanında teslim etmekteyiz. Kaligrafi Davetiye fiyatları: davetiye adedi, kullanılacak kalem ve rengi, süslü veya sade olma durumlarına göre 0,75  ile 2 tl arasında değişmektedir. 

  

 

 

 

 

   Siz değerli müşterilerimize davetiye ve kaligrafi konusunda daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.