HEMEN ARA.

  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905322751479
  • https://www.instagram.com/galerihat

 

12. CUMHURBAŞKANI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN İÇİN YAPMIŞ OLDUĞUMUZ BİR ÇALIŞMADIR.

 

DAVETİYE ÜZERİNE İSİM KALİGRAFİ

DUVAR ÜZERİNE KALİGRAFİ SANATI

METAL ÜZERİNE KAZIMA LAZER YAZI

KALİGRAFİ TABLO

FUARLARA KALİGRAF HATTAT

KALİGRAFİ TABLO

ÇİNİ TABAK KALİGRAFİ

PARFÜM ŞİŞESİ ÜZERİNE İSİM ÇALIŞMASI

kaligrafi sanatı

kaligrafi sanatı

 

Davetiye Üzeri Kaligrafi

Davetiye de Kaligrafi 

Düğün ve davetiyenize özel bir anlam katmak istiyorsanız: kelime anlamı " güzel yazı yazma sanatı " olan kaligrafi konusunu mutlaka değerlendirmelisiniz. Eğer siz de kusursuz bir davetiye için, davetli isimlerinin zarfın üzerine kaligrafi ile yazılması gerektiğine inanıyorsanız doğru yerdesiniz. 
 Kaligrafi Nedir? 

      Kaligrafi bir güzel yazı yazma sanatıdır. Kesik uçlu kalemler kullanarak harflere estetik verme sanatı da diyebiliriz. Bu sebepten dolayı davetiyelerinizi kaligrafi sanatıyla yazdırmanız önem arzetmektedir. 

Kimler Kaligrafi Davetiyeleri Seçmeli ? 

      Davetiyenin, bir düğünün nasıl olacağını gösteren ilk işaret olduğunu unutmamak gerekir. Gösterişli bir düğün yapacaksanız isim listenizi hazırlayıp bize getirip bırakmanız yeterli. Gerisi yılların tecrübesiyle davetiyelerinize ufak dokunuşlar olacaktır. Zira şık ve ağır bir düğün temanız varsa, kaligrafi kullanmak düğün temanızı davetiyenize yansıtmanın en güzel yollarından birisidir. 

      

Farklı Renkler & Farklı Fontlar 

Kaligrafi fiyatını etkileyen en önemli faktörlerden ilki kullanılan mürekkeplerdir. Kendiliğinden mürekkepli bir kalem seçerseniz, çok uygun fiyatlı bir çalışma yapmanız mümkün olacaktır. Ancak isimlerin kalemin mürekkebe batırmak suretiyle yazılmasını ve daha şık bir davetiyeye imza atmayı uygun görüyorsanız, en basit paketten yukarı doğru bir adım attığını ve bunun ücretlere yansıyacağını unutmamalısınız. 

Tercihini altın ve gümüş varaklı harflerden yana yapmak isterseniz bütçenizi de biraz arttırmanız gerekmektedir. Kaligrafi davetiye yazısı fiyatını etkileyen diğer faktör ise fonttur. Ne kadar gösterişli ve ağır bir font seçerseniz, kaligrafi sanatçısının davetiyelerinizin üzerinde harcayacağı zamanı o kadar uzatmış olursunuz. Tabi bu da size verecekleri fiyata yansıyacaktır. 

Bu arada alternatiflerinizin sadece siyah, altın ve gümüş olduğunu düşünmemelisiniz. Kaligrafide bordo, lacivert, kırmızı gibi renklerde zarfta güzel duran renkler arasındadır. 

TUĞRA BESMELE, FATİHA, AYETEL KÜRSİ 

FELAK VE NAS SURELERİ YAZMAKTADIR.

ayetel kürsi

MAŞAALLAH CELİ DİVANİ

MAŞAALLAH

MAŞAALLAH HAT TABLO

KARALAMA HAT SANATI